VE–90RSABR

NAŚCIENNY Okap kuchenny

Dla tych, którzy poza designem oczekują funkcjonalności i bawią się stylami, na nowo definiujemy pojęcie nowoczesnego okapu. Linię retro charakteryzują stylowe wzornictwo, subtelne wykończenia i efektowne szczegóły, które połączyliśmy z praktycznymi rozwiązaniami technicznymi.

2 499,00 zł

Wyposażenie
Funkcjonalność
Cechy
Dane techniczne
Funkcje
Inne funkcje

Wyposażenie/Funkcjonalność

  • Silnik bezszczotkowy
  • 3 programy + bieg intensywny
  • max. wydajność 745 m3/h
  • Silnik bezszczotkowy
  • min. głośność 46 dB
  • Chromowany uchwyt

Dane techniczne

Kolor Bordowy
Klasa energetyczna A++
Ilość trybów 4
Szerokość 900 mm
Wysokość 760-1040 mm
Głębokość 500 mm
EAN 5901138700594


Kilka trybów pracy

Do dyspozycji są 3 prędkości zasysania oraz tryb intensywny, który automatycznie wyłącza się po upływie 6 minut, więc nie trzeba martwić się o przeciążeniem silnika.


Silnik bezszczotkowy

Gwarancja znacznych oszczędności energii przy zachowaniu wysokiej wydajności pracy. Najcichsza technologia na rynku, jej efektywność nie spada z upływem czasu.


Zawór zwrotny okapu

Najskuteczniejsze na rynku rozwiązanie zapobiegające cofaniu się powietrza z zewnątrz do wewnątrz kuchni. Klapki montowane są przy wylocie z silnika okapu.

Okap VE 90RSABR (bordowy)

Funkcjonalny model VE 90RSABG, czyli wydajny okap kuchenny stworzony przez Vestfrost reprezentuje najwyższy standard dostępnego na rynku sprzętu AGD. Oryginalna forma oraz selekcja przydatnych w każdej kuchni opcji sprawia, że linia Retro zyskuje rozgłos wśród coraz szerszej rzeszy fanów. Okap dostępny jest w zwracającej uwagę wersji Bordo – jest to intensywny odcień, wobec którego nie sposób przejść obojętnie. Całości dopełniają również wysokiej jakości chromowane wykończenia.

Co ważne – okap kuchenny Vestfrost stanowi jedno z najcichszych urządzeń tego typu w sprzedaży. Na niskich obrotach wytwarza dźwięk nieprzekraczający 46 decybeli. Dzieje się tak, ponieważ powstał z materiału, który nie tylko umożliwia sprawne działanie silnika, ale także świetnie pochłania towarzyszące temu odgłosy. Model VE 90RSABG cechuje przy tym wysoka wydajność. Bardzo szybko może zatroszczyć się o oczyszczenie powietrza z niechcianych zapachów czy kłębów pary wodnej. Okap posiada mocny, bezszczotkowy silnik o wydajności 745 m3/h. Dla wygody użytkownika Vestfrost przygotował 3 różne prędkości zasysania oraz dodatkowy bieg intensywny. Z jego pomocą można skutecznie odprowadzać dowolną ilość skumulowanych przy gotowaniu oparów. Automatycznie wyłącza się po upływie 6 minut, więc nie trzeba martwić się o przeciążenie silnika.

Specjalny zawór zwrotny powietrza, służy do uniemożliwienia cofania się powietrza z przewodu wentylacyjnego podczas bezczynności urządzenia. Okap kuchenny oferuje również energooszczędne i mocne oświetlenie LED, które niejednokrotnie przyda się w czasie pracy w kuchni. Połączenie innowacyjnych rozwiązań, praktycznych funkcji oraz niskiego zużycia energii sprawiają, że linia Retro stała się tak chętnie wybieraną opcją wśród osób zaangażowanych w naukę sztuki kulinarnej. Design oraz funkcjonalność zbiegają się w jednym punkcie, ułatwiając pracę w kuchni.

Okap kuchenny retro Vestfrost