WFG 45

DWUSTREFOWA
Chłodziarka do wina
Sięgając po kieliszek wina pamiętaj, że o pełni jego smaku decyduje nie tylko proces fermentacji, ale również sposób przechowywania. Dzięki warunkom zbliżonym do tych panujących w winiarniach, możesz na co dzień cieszyć się doskonałym smakiem wina.

6 499,00 zł

Wysokość: 820-890 mm

Szerokość: 595 mm

Głębokość: 573 mm

Pojemność 44 butelek

Wyposażenie
Funkcjonalność
Cechy
Dane techniczne
Funkcje
Inne funkcje
Wino
Pod specjalną ochroną
Wskazówki
Porady

Wyposażenie/Funkcjonalność

Półki z drewna dębowego
Drewno lepiej pochłania wibracje niż plastikowe i metalowe półki, dlatego Vestfrost wykorzystuje głównie ten surowiec przy produkcji urządzeń. Półki w chłodziarkach Vestfrost wykonane są z surowego drewna dębowego lub bukowego, nie poddawanego zabiegom chemicznym. Dzięki temu do wina nie przedostają się substancje, które mogłyby ulatniać się z impregnowanego drewna, psując tym samym smak trunku.

Filtr węglowy
Zewnętrzne zapachy mogą przedostawać się do wnętrza butelek, negatywnie wpływając na smak wina – szczególnie narażone są wina korkowane. Filtr pochłaniający zapachy wiąże zanieczyszczone substancje w węglu i dzięki temu w chłodziarce znajduje się tylko czyste powietrze. Zaleca się regularną wymianę filtra nie rzadziej niż raz do roku.

 

  • Elektroniczne sterowanie
  • Oświetlenie LED
  • Filtr z węglem aktywnym
  • Kompresor tłumiący drgania

Dane techniczne

Kolor Czarny
Klasa efektywności energetycznej G
Oświetlenie LED
Pojemność 44 butelek
Szerokość 595 mm
Wysokość 820-890 mm
Głębokość 573 mm
Seria FUNCTION+
Klasa klimatyczna N-T
Poziom hałasu 39 dB
Strefy temperatury Dwustrefowa
Przyciemniane drzwi z filtrem UV tak
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi tak
Zamek tak
Elektroniczne sterowanie tak
Kompresor tłumiący drgania tak
Filtr z węglem aktywnym tak
Wbudowany element grzewczy tak
Wymienna kratka wentylacyjna tak
Zakres temperatury 5-10˚, 10-18˚
EAN 5703540157771

Strefa Multi
– zakres temperatury 5-22°C

Przyciemniane drzwi
z filtrem UV

Kompresor tłumiący drgania

Filtr z aktywnym węglem

Wbudowany
element grzewczy

Klasa energetyczna
Filtr węglowy
Filtr z węglem aktywnym wiąże zanieczyszczenia sprawiając, że powietrze w chłodziarce pozostaje krystalicznie czyste, a wentylator zapewnia jego równomierną dystrybucję w urządzeniu. Gwarancja, że smak wina nie zostanie zaburzony aromatami z zewnątrz.
Kompresor tłumiący drgania
Technologia chłodzenia kompresorowego pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz, nawet gdy drzwi urządzenia są często otwierane. Redukcja drgań zapewnia trunkom spokojne dojrzewanie, bez powstawania osadów.
Wbudowany element grzewczy
Funkcja podgrzewania wnętrza gwarantuje stabilną temperaturę w urządzeniu, nawet gdy temperatura otoczenia na zewnątrz będzie niższa niż ta potrzebna do odpowiedniego przechowywania wina.

Co jest ważne w przechowywaniu wina?

Optymalna temperatura
dzięki odpowiedniej temperaturze wino zachowuje swoje właściwości i rozwija walory. Chłodziarka Vestfrost oferuje jedną strefę chłodzenia: 6-16°C. Zaawansowane technologie dbają o utrzymanie stabilności chłodzenia.

Spokojne, bezpieczne dla wina otoczenie
ruch zaburza proces dojrzewania wina i tworzy w nim niepożądane osady. Dlatego w chłodziarkach Vestfrost stosowane są kompresory tłumiące drgania i półki z surowego drewna skutecznie pochłaniające wibracje.

Idealnie czyste powietrze
filtr z aktywnym węglem wiąże zanieczyszczenia wewnątrz urządzenia, a wentylator zapewnia równomierną dystrybucję i wymianę powietrza w chłodziarce. Półki wykonane są z surowego drewna, aby woń impregnatów nie wpływała na smak przechowywanych trunków.

Brak światła słonecznego
promienie UV powodują nie tylko uszkodzenie wyglądu, ale również równowagi i aromatu wina, a także jego przedwczesne starzenie. Przyciemniane, szklane drzwi z filtrem chronią wino przed tymi procesami.

Dwustrefowa chłodziarka do wina WFG45