WFG 18

JEDNOSTREFOWA
Chłodziarka do wina
Chłodziarka o pojemności 19 butelek zachwyca designem – elegancką konstrukcją, dębowymi półkami i przyciemnianym szkłem z filtrem UV. Wnętrze skrywa dodatkowo kompresor tłumiący drgania czy element grzewczy. Wszystko po to, by stworzyć warunki przechowywania jak w winnicach. I dzięki temu zachować doskonały smak wina.

3 999,00 zł

Wysokość: 820-875 mm
Szerokość: 295 mm

Głębokość: 561 mm

Pojemność 19 butelek

Wyposażenie
Funkcjonalność
Cechy
Dane techniczne
Funkcje
Inne funkcje
Wino
Pod specjalną ochroną
Wskazówki
Porady

Wyposażenie/Funkcjonalność

Półki z drewna dębowego
Drewno lepiej pochłania wibracje niż plastikowe i metalowe półki, dlatego Vestfrost wykorzystuje głównie ten surowiec przy produkcji urządzeń. Półki w chłodziarkach Vestfrost wykonane są z surowego drewna dębowego lub bukowego, nie poddawanego zabiegom chemicznym. Dzięki temu do wina nie przedostają się substancje, które mogłyby ulatniać się z impregnowanego drewna, psując tym samym smak trunku.

Elektroniczne sterowanie
Za pomocą przycisków możesz wybrać dowolną funkcję lub ustawić temperaturę chłodzenia dla wybranej strefy. Urządzenia wyposażone są w wyświetlacz LED, dzięki czemu parametry pracy są zawsze widoczne.

Szyba z filtrem UV
Światło jest niezbędne dla rozwoju winogron, a jednocześnie śmiertelne dla wina po butelkowaniu. Promienie UV uruchamiają w nim niepożądane procesy chemiczne, w efekcie których czerwone staje się blade i brązowe, a białe przyjmuje złoty, prawie żółty kolor. Światło zaburza również równowagę i aromat wina. Chłodziarki do win Vestfrost wyposażone są w przyciemniane szkło z filtrem UV, skutecznie chroniąc wino przed negatywnym wpływem światła.

 

  • Elektroniczne sterowanie
  • Oświetlenie LED
  • Zintegrowana rączka drzwiczek
  • Kompresor tłumiący drgania

Dane techniczne

Kolor Czarny
Klasa efektywności energetycznej F
Pojemność 19 butelek
Szerokość 295 mm
Wysokość 820-875 mm
Głębokość 561 mm
Seria FUNCTION+
Klasa klimatyczna SN-ST
Poziom hałasu 39 dB
Strefy temperatury Jednostrefowa
Przyciemniane drzwi z filtrem UV tak
Możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi tak
Elektroniczne sterowanie tak
Kompresor tłumiący drgania tak
Wbudowany element grzewczy tak
Minimalna temperatura otoczenia
Zakres temperatury 5-22˚
EAN 5703540158044

Strefa Multi
– zakres temperatury 5-22°C

Przyciemniane drzwi
z filtrem UV

Kompresor tłumiący drgania

Filtr z aktywnym węglem

Wbudowany
element grzewczy

Klasa energetyczna
Filtr węglowy
Filtr z węglem aktywnym wiąże zanieczyszczenia sprawiając, że powietrze w chłodziarce pozostaje krystalicznie czyste, a wentylator zapewnia jego równomierną dystrybucję w urządzeniu. Gwarancja, że smak wina nie zostanie zaburzony aromatami z zewnątrz.
Kompresor tłumiący drgania
Technologia chłodzenia kompresorowego pozwala na utrzymanie stabilnej temperatury wewnątrz, nawet gdy drzwi urządzenia są często otwierane. Redukcja drgań zapewnia trunkom spokojne dojrzewanie, bez powstawania osadów.
Wbudowany element grzewczy
Funkcja podgrzewania wnętrza gwarantuje stabilną temperaturę w urządzeniu, nawet gdy temperatura otoczenia na zewnątrz będzie niższa niż ta potrzebna do odpowiedniego przechowywania wina.

Co jest ważne w przechowywaniu wina?

Optymalna temperatura
dzięki odpowiedniej temperaturze wino zachowuje swoje właściwości i rozwija walory. Chłodziarka Vestfrost oferuje jedną strefę chłodzenia: 6-16°C. Zaawansowane technologie dbają o utrzymanie stabilności chłodzenia.

Spokojne, bezpieczne dla wina otoczenie
ruch zaburza proces dojrzewania wina i tworzy w nim niepożądane osady. Dlatego w chłodziarkach Vestfrost stosowane są kompresory tłumiące drgania i półki z surowego drewna skutecznie pochłaniające wibracje.

Idealnie czyste powietrze
filtr z aktywnym węglem wiąże zanieczyszczenia wewnątrz urządzenia, a wentylator zapewnia równomierną dystrybucję i wymianę powietrza w chłodziarce. Półki wykonane są z surowego drewna, aby woń impregnatów nie wpływała na smak przechowywanych trunków.

Brak światła słonecznego
promienie UV powodują nie tylko uszkodzenie wyglądu, ale również równowagi i aromatu wina, a także jego przedwczesne starzenie. Przyciemniane, szklane drzwi z filtrem chronią wino przed tymi procesami.

Jednostrefowa chłodziarka do wina WFG18