Lodówki Vestfrostdo zabudowy

Nasze urządzenia tworzymy tak, by obok nowoczesnych rozwiązań wprowadzały do kuchni niepowtarzalny charakter. 
Oryginalna stylistyka retro i wyszukane detale przyciągają spojrzenia, a kolory czy wykończenie w szkle dodają  kuchni pozytywnej energii.

VR-BS16501M0

ZAMRAŻARKA do zabudowy to rozwiązanie uniwersalne, które od początku do końca pozwala zaaranżować kuchnię według uznania. 

1 999,00 zł

VR-BF27952H1S

CHŁODZIARKA do zabudowy to rozwiązanie uniwersalne, które od początku do końca pozwala zaaranżować kuchnię według uznania. A możliwości techniczne, które znajdziesz za jej drzwiami, będą każdego dnia dbały o utrzymanie jakości produktów spożywczych i pozwolą na wygodne ich przechowywanie. 

4 099,00 zł

VR-BF27912H1S

ZAMRAŻARKA do zabudowy to rozwiązanie uniwersalne, które od początku do końca pozwala zaaranżować kuchnię według uznania. A możliwości techniczne, które znajdziesz za jej drzwiami, będą każdego dnia dbały o utrzymanie jakości produktów spożywczych i pozwolą na wygodne ich przechowywanie.

4 499,00 zł

VR-BB27612H1S

CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA do zabudowy, to rozwiązanie uniwersalne, które od początku do końca pozwala zaaranżować kuchnię według uznania. A możliwości techniczne, które znajdziesz za drzwiami, będą każdego dnia dbały o utrzymanie jakości produktów spożywczych i pozwolą na wygodne ich przechowywanie.

3 499,00 zł

Najczęściej wybierane modele

VR-FB373-2E0BM

WOLNOSTOJĄCA Chłodziarko-zamrażarka.
Estetyka i funkcjonalności oraz unikalne design, te model jest dla was.

Poznaj szczegóły

art VR-FB373-2E1BR

WOLNOSTOJĄCA Chłodziarko-zamrażarka.
Art Collection - model Frida Kahlo.

Poznaj szczegóły

VR-BF27912H1S

ZAMRAŻARKA do zabudowy
to rozwiązanie uniwersalne, które od początku do końca pozwala zaaranżować kuchnię według uznania.
Poznaj szczegóły