Vestfrost Chłodziarki do wina

Nasze urządzenia tworzymy tak, by obok nowoczesnych rozwiązań wprowadzały do kuchni niepowtarzalny charakter.
Oryginalna stylistyka retro i wyszukane detale przyciągają spojrzenia, a kolory czy wykończenie w szkle dodają kuchni pozytywnej energii.

VKG 571

JEDNOSTREFOWA Chłodziarka do wina
Chłodziarki do wina Vestfrost są wyposażone w przyciemniane szkło z filtrem UV, dzięki czemu rekonstruują klimat piwnic winiarskich i pozwalają, aby wina spokojnie w nich dojrzewały…

9 999,00 zł

WFG 185

WIELOSTREFOWA Chłodziarka do wina
Sięgając po kieliszek wina, pamiętaj, że o pełni jego smaku decyduje nie tylko proces fermentacji, ale również sposób przechowywania. Dzięki strefie Multi możesz ustawiać różne temperatury dla górnej i dolnej strefy…

14 999,00 zł

WFG 18

JEDNOSTREFOWA Chłodziarka do wina
Chłodziarka o pojemności 19 butelek zachwyca designem – elegancką konstrukcją, dębowymi półkami i przyciemnianym szkłem z filtrem UV. Wnętrze skrywa dodatkowo kompresor tłumiący drgania czy element grzewczy. 

3 999,00 zł

WFG 45

DWUSTREFOWA Chłodziarka do wina
Sięgając po kieliszek wina pamiętaj, że o pełni jego smaku decyduje nie tylko proces fermentacji, ale również sposób przechowywania. Dzięki warunkom zbliżonym do tych panujących w winiarniach, możesz na co dzień cieszyć się doskonałym smakiem wina.

6 499,00 zł

Najczęściej wybierane modele

VC-993wnPBR

KUCHNIA gazowo-elektryczna wolnostojąca
Dla tych, którzy poza designem oczekują funkcjonalności i bawią się stylami, na nowo definiujemy pojęcie nowoczesnej kuchni wolnostojącej.

Poznaj szczegóły

art VR-FB373-2E1BR

WOLNOSTOJĄCA Chłodziarko-zamrażarka.
Art Collection - model Frida Kahlo.

Poznaj szczegóły

VO-65W19MAVMC

PIEKARNIK do zabudowy
Szereg praktycznych funkcji, jak gotowanie parowe czy kurtyna powietrzna zamknęliśmy w stylistyce lat 50., pamiętając o najdrobniejszych detalach i oryginalnym wzornictwie.

Poznaj szczegóły