Gałkowo, 10.07.2014

W dniach 11 – 13 lipca 2014 r. odbędą się w Gałkowie zawody jeździeckie Gałkowo Masters. Sharp jest Partnerem VIP tej niezwykłej imprezy, która co roku odbywa się na Mazurach w Stadninie Koni Ferensteinów.

Gałkowo Masters to najgłośniejsze medialnie zawody jeździeckie w kraju z ponad 10-letnią tradycją. To impreza dla miłośników sportu, elegancji i piękna.

Podczas trzech dni zawodów kilkudziesięciu jeźdźców będzie zmagać się w kilkunastu konkursach. Będziemy również świadkami wspaniałych jeździeckich show, konkursów gwiazd i pokazów mody. Swoje atrakcje będą też mieli najmłodsi goście.

Zawody Gałkowo Masters mają ponad 10-letnią tradycję. Co roku spotykają się na nich najlepsi jeźdźcy oraz miłośnicy koni i jeździectwa. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem wśród gwiazd, które licznie odwiedzają Gałkowo, zasiadając na widowni, bądź biorąc udział w konkursach.

Wśród Patronów Medialnych imprezy znalazły się m.in.: Radio Zet, Viva, Party, Plejada.

Firma Sharp od lat sponsoruje zawody jeździeckie odbywające się w Gałkowie. Zaangażowanie w sponsoring sportu jest jednym z elementów strategii marketingowej Sharp.

Więcej na: www.galkowomasters.pl