Warszawa, 17.09.2014

Zalety chmury – optymalizacja kosztów, szybkość wdrożenia oraz elastyczność rozwiązań IT – to tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas najnowszej edycji Kongresu Cloud Solutions Summit, który odbędzie się w 18 września 2014 roku w Krakowie. Wśród firm, biorących udział w konferencji, będzie także Sharp.

Kongres Cloud Solutions Summit to wydarzenie poświęcone prężnie rozwijającym się rozwiązaniom chmurowym. Wśród licznych wykładów, prezentacji produktów i usług liczących się w branży producentów i dostawców rozwiązań chmurowych odbędzie się również panel, poświęcony autorskiemu rozwiązaniu firmy Sharp.

Adam Bieniewski, Product Planning Manager MFP w Sharp Electronics Eastern Europe, poprowadzi wykład „Cloud Portal Office – centralny element nowoczesnego biura”.

Prelekcja odbędzie się 18 września o godz. 11:25 w hotelu Holiday Inn, przy ulicy Wielopole 4 w Krakowie.

Na uczestników wydarzenia, oprócz ciekawych wykładów, czekają także atrakcyjne nagrody, przygotowane przez organizatora wydarzenia – firmę GigaCon. Udział w konferencji jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się na stronie www.gigacon.org.