Warszawa, 02.07.2014

Profesjonalne monitory serii PN-Y do zastosowań digital signage będą dostępne w sprzedaży w Europie tej jesieni

W czerwcu 2014 r., na targach InfoComm w Las Vegas Sharp zaprezentował nową gamę innowacyjnych monitorów profesjonalnych. Wśród nich znajduje się seria smukłych monitorów PN-Y z podświetleniem krawędziowym, której premiera na rynku europejskim planowana jest na jesień tego roku.

Nowe monitory Sharp dostępne będą w czterech rozmiarach. Na wyróżnienie zasługuje fakt, iż posiadają wbudowaną funkcję odtwarzania materiałów wideo z pamięci USB. Monitory serii PN-Y są idealne do zastosowań digital signage w miejscach użyteczności publicznej i centrach handlowych.

Monitory serii PN-Y dostępne są z ekranami o przekątnych 55” (PN-Y555), 47” (PN-Y472), 42” (PN-Y422) i 32” (PN-Y325). Wyposażono je w pełen zestaw gniazd zgodnych z sygnałami PC i wideo. Wbudowany multimedialny odtwarzacz USB umożliwia łatwe odtwarzanie materiałów wideo we wszelkich podstawowych formatach plików bez konieczności podłączania komputera. Nowa seria PN-Y to jednak nie tylko nowoczesne podzespoły elektroniczne, ale także stylowy design z ultra wąską ramką, stanowiącą właściwe uzupełnienie wyświetlanych obrazów – zarówno w orientacji poziomej jak i pionowej.

Dodatkowe informacje na temat serii PN-Y będą dostępne bliżej daty wprowadzenia tych modeli na rynek europejski – zaplanowanej na jesień 2014.