Londyn, 20.12.2014

Sharp Europe ogłasza prezentację swojej nowej oferty na targach ISE (Integrated Systems Europe), w dniach 10-12 lutego 2015 roku. Firma zaprezentuje dwa nowe wiodące na rynku produkty: 70-calowy monitor 4K (PN-H701) o smukłej sylwetce oraz 55-calowy monitor do zestawienia w telebim wyposażony w najbardziej zaawansowaną technologię kalibracji kolorów (PN-V551). Na stoisku firmy Sharp o powierzchni 200 m2 w sali 11 na E76 odbędzie się również kilka interaktywnych prezentacji przygotowanych we współpracy z partnerami z wykorzystaniem najlepiej sprzedających się profesjonalnych monitorów i ekranów dotykowych Sharp.

Michael Bailly, Product Planning and Marketing Director, Visual Solutions w Sharp Europe powiedział: „Nowe produkty prezentowane na targach ISE są świadectwem naszych nakładów wnoszonych w badania i rozwój, oraz naszego zaangażowania we wprowadzanie na rynek najlepszych nowych monitorów. 2015 to pasjonujący rok dla Visual Solutions, dywizji firmy Sharp, w której będziemy kontynuować utrzymanie wzrostu sprzedaży i dochodów. Także w najbliższej przyszłości planujemy wprowadzenie na rynek wielu nowych fascynujących produktów, aby umocnić naszą pozycję. Z niecierpliwością oczekujemy nawiązania współpracy z większą liczbą partnerów niż dotychczas.”

Duży 70-calowy monitor PN-H701 firmy Sharp jest wyjątkowo smukły, a oferując dokładne odtwarzanie wyraźnych i ostrych obrazów doskonale nadaje się do wykorzystania w wystawach sklepowych i cyfrowej prezentacji obrazu. Przeznaczony do zestawienia w telebim, monitor PN-V551 oferuje zaawansowaną kalibrację kolorów i został wyposażony w technologię wyszukiwania tabel 1D i 3D oraz kalibrację sprzętową. Wyróżnia się także bardzo wąską ramką o grubości 3,5 mm umożliwiającą zestawienie prawie gładkiego, ogromnego ekranu.

Oprócz nowości sprzętowych firma Sharp zaprezentuje również sztandarowe produkty z dotychczasowego asortymentu, w tym wprowadzone niedawno na rynek monitory serii PN-Y. Urządzenia te zostały wyposażone w funkcję odtwarzania z pamięci USB do wykorzystania w cyfrowej prezentacji obrazu lub do tworzenie kopii zapasowych materiałów wideo w przypadku awarii sieci, co umożliwia nieprzerwane przekazywanie informacji klientom.

Firma Sharp zaprezentuje także serię monitorów BIG PAD drugiej generacji z ekranami dotykowymi. Dzięki zwiększonej użyteczności i funkcjonalności, wyróżniony certyfikatem MS Lync, monitor BIG PAD pozwala organizować bardziej wydajne zebrania, poszerzać współpracę podczas prezentacji oraz przedstawiać pomysły w bardzo interesujący sposób. Monitor BIG PAD, stanowiący doskonałe rozwiązanie dla szerokiej gamy zastosowań w sektorze komercyjnym i publicznym, można wykorzystać jako pomoc edukacyjną, narzędzie do prowadzenia prezentacji i interaktywną przestrzeń roboczą.

Partnerzy firmy Sharp zaprezentują kompletne rozwiązanie wykorzystujące monitory w kilku strefach stanowiska wystawowego: 4K, sprzedaż detaliczna, kanał cyfrowej komunikacji Digital Out-Of-Home (DOOH) i interaktywne wideo dotykowe. Każda strefa zaprezentuje korzyści dla firm, które można uzyskać w różnych środowiskach dzięki wykorzystaniu monitorów firmy Sharp.