Warszawa, 17.07.2014

14 lipca 2014 roku Buyers Laboratory LLC (BLI), wiodący, niezależny instytut, który ocenia produkty i rozwiązania z dziedziny obrazowania dokumentów, przyznał swoje nagrody – Summer 2014 Pick i Outstanding Achievement . Jedną z firm wyróżnionych w letniej edycji rankingu została firma Sharp i jej Cloud Portal Office – usługa chmury.

Usługa Sharp Cloud Portal Office otrzymała nagrodę Outstanding Achievement in Innovatio, jako wysoce wyróżniające się na rynku rozwiązanie. Jury doceniło CPO m.in. za intuicyjność obsługi oraz mobilność i swobodę działania, jaką zapewnia korzystającym z niej firmom.

Stworzona z myślą o łatwym udostępnianiu informacji, usługa Cloud Portal Office zapewnia bezpieczny dostęp, ładowanie, pobieranie, zarządzanie i drukowanie plików, tworzenie nowych folderów oraz współpracę i udostępnianie danych z dowolnego komputera, urządzenia przenośnego, urządzenia wielofunkcyjnego lub tablicy interaktywnej BIG PAD firmy Sharp. Ułatwia pracę, umożliwiając wszystkim członkom zespołu bezpieczny dostęp do wszelkich informacji, których potrzebują, natychmiast i niezależnie od miejsca przebywania.

Cloud Portal Office jest niezwykle przydatną usługą wspierającą firmy w ich codziennej pracy i realizacji projektów, zwłaszcza tych, do których angażowani są pracownicy zatrudnieni w różnych działach lub nawet biurach, czy krajach. Cloud Portal Office jest niezwykle elastyczny, w sposób łatwy i niezwykle szybki pozwala na konfigurowanie zespołów, poprzez dodawanie dostępów do wspólnej przestrzeni w chmurze.